Ezgi TATAR

Ezgi Tatar1985 yılında Denizli'de doğdu.

Müzik hayatına 1998 yılında solfej ve piyano eğitimi ile başladı. 2003 yılında Denizli Hakkı Dereköylü Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi'ni tamamladı. Birincilikle kazandığı Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Öğretmenliği Bölümü'nü 2007 yılında tamamladı. 2011 yılından beri yurt içi ve yurt dışında olmak üzere birçok eğitime katıldı.

2013 – 2015 yılları arasında gerçekleşen Orff-Schulwerk Elementer Müzik ve Hareket Eğitimi Seviye Geliştirme Kursları'nı tamamladı. Orff- Schulwerk Forum Salzburg üyesi olan Orff Schulwerk Eğitim Danışmanlık Merkezi Türkiye'den onaylı "Eğitmen Eğitimi" kursunu Eylül 2016 tarihinde başarıyla bitirerek Orff-Schulwerk Eğitmeni olma hakkını kazandı.

2016 yılında Anadolu Orff Müzik Eğitimi Projesi kapsamında Mozarteum Üniversitesi Orff Enstitüsü'nde "Advanced Studies in Music and Dance - Orff Schulwerk" Special Course programına burslu olarak katılma hakkı kazandı.

2009 yılından bu yana farklı eğitim kurumlarında Müzik ve Hareket eğitmeni olarak yetişkin ve çocuklarla çalışmalarını sürdürmektedir.

 

SPNavLeft
SPNavUp
SPNavRight